Продаж необробленої деревини в Тернополі

Сайт » УЕБ » запрошує Вас взяти участь в аукціонах з продажу необробленої деревини в Тернополі та інших містах. Нові правила, введені рік тому, зобов’язують великі лісові компанії продавати частину своєї сировини через електронну систему УЕБ.

Вимога державних і міжнародних партнерів про корупцію в зеленому секторі економіки, а також тіньовому ринку деревної продукції спонукала український уряд змінити порядок продажу деревини. З прийняттям відповідної резолюції влада зобов’язалася продаж сировинних матеріалів в електронних торгах системи УЕБ системи. Продажі для великих лісових підприємств.

На тернопільських та прозорих аукціонах колоди по всій країні можна багато змагатись, ціною більше 180 000 грн та стартовим обсягом більше 130 кубів. можна засвідчити на офіційному веб-сайті Української енергетичної біржі, зареєструвавшись на веб-сайті біржі.

Велика лісогосподарська компанія з доходом 9 мільйонів українських гривень. Вам потрібно проходити Prozorro щороку. Система збуту може зупинити щонайменше 20% щомісячної заготівлі деревини. Однак найближчим часом усі лісогосподарські компанії мають взяти участь у публічних торгах.

Цей вирішальний крок до чесної торгівлі був зроблений у Закарпатській області, яка є лідером з продажу колоди. Зараз у регіоні всі продажі деревини обробляються через систему Prozorro.

Однак завдяки прозорому аукціону лісу Prozorro ситуація змінилася в кращу сторону. Ми пройшли більше 900 аукціонів, а виручка від цих тендерів на лісове господарство склала більше 100мільйонів українських гривень. На території України «УЕБ» відкрила лісосховище вартістю більше 8 мільйонів українських гривень, що придало ефективність аукціонам.

Ви можете брати участь у чесній конкуренції. Зареєструєтесь на офіційному сайті компанії та беріть участь у аукціонах деревини в Тернополі чи інших містах.

Більш докладно можна дізнатися на цьому сайті: https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/uchast-v-auktsionah-z-prodazhu-neobroblenoi-derevini-v-ternopoli/